Eesti Jahtklubide Liit – automaatne omanikuvahetus

Tegime Eesti Jahtklubide Liidule uue paadi ja purjelaeva registreerimise süsteemi ja automaatse omanikuvahetuse!

Vanasti käis kogu protsess täiesti manuaalselt. Täitma pidi erinevaid doc faile, need edasi saatma EJL-ile, peale mida tuli andmed käsitsi kodulehele sisestada ning seejärel avalikustada. Selline protsess võttis mõlemalt osapoolelt meeletult aega ning seega oli vaja leida lihtsam lahendus!

Uus süsteem sai loodud ka svertpaatide jaoks ning lisaks on nüüdsest võimalik svertpaate registris klassi järgi filtreerida.

Kuna puri.ee veebileht on loodud WordPress keskkonnas, oli kõige efektiivsem lahendus ehitada täiesti eraldi uus plugin, mis muudaks kogu süsteemi automaatseks. Nüüd käib uute paatide registreerimine kiirelt ning lehe haldaja saab andmed avalikustada vaid paari klikiga.

Lisaks ehitasime täiesti uue ja automaatse omanikuvahetuse süsteemi. Nüüd saab uus paadi omanik väga lihtsalt vanalt omanikult paadi ümber registreerida ning protsess kestab vaid mõned minutid. Pärast seda, kui makse on sooritatud ja kinnitatud vajutab veebilehe haldaja vaid ühte nuppu ning vanad andmed asendatakse andmebaasis uutega!

Kui ka sinul või mõnel tuttaval on soov luua endale uus koduleht, e-pood või mõni muu äge süsteem, mis ettevõtte igapäeva toimetusi kergemaks muudab võid meiega julgelt ühendust võtta ning jõuame üheskoos sinule kõige parema lahenduseni!

Võta meiega ühendus meili teelt: info@timeffect.com

Või helista : 53543392

Sarnased artiklid