Feralia – laste peod ja sünnipäevad

Lumelükkamise kõrvalt on valmis saanud midagi ägedat. www.feralia.ee – tegu on ettevõttega, mis pakub erinevaid pidusid lastele ja sünnipäevade sisustamist toredate mängujuhtidega ning vingete ja sisukate programmidega.

Idee oli luua täiesti uus veebileht, kuna vana oli juba lihtsalt aja hammastele jalgu jäänud. Disainimisel oli eesmärk jätta võimalikult lastesõbralik ja hubane mulje, et kogu info oleks lihtsasti arusaadav. Moderne disain ja kvaliteet on meie jaoks veebilehte arendades väga olulisel kohal, sest veebileht peab kestma aastaid!

Erilist rõhku pöörasime veebilehe telgitagustesse. Nimelt oli oluline muuta kogu haldus ja vajalike asjade muutmine võimalikult lihtsaks ja arusaadavaks, et klient saaks kõike vajalikku ise ilma suurema pingutuseta muuta ja vahetada.

Soovime kõigile mõnusat jõuluaega. Ning kui ka sinul või mõnel tuttaval on soov luua endale uus koduleht, e-pood või mõni muu äge süsteem, mis ettevõtte igapäeva toimetusi kergemaks muudab võid meiega julgelt ühendust võtta ning jõuame üheskoos sinule kõige parema lahenduseni!

Võta meiega ühendus meili teelt: info@timeffect.com

Või helista : 53364213

Sarnased artiklid