SEO – Liikuvus 0-st 1.3k-ni 5 kuuga – RSL Grupp

Tegime RSL Grupile lihtsa veebilehe, kus suur rõhk oli ka SEO-l.📈

Kliendi soov oli lihtne. Eesmärk oli vähendada oma igakuiseid Google Adsi kulusid. Seega oli vaja otsingumootoris oluliste märksõnadega esimesele lehel jõuda.

Hakkasime pihta.

Lehe ülesehitus pidi jääma nii lihtsaks kui võimalik ning oluline oli vajalikud teenuselehed vastavalt SEO-le optimeerida. Teenuselehed sai loodud vägagi informatiivsed, mis andis lugejale ka vajalikud teadmised, et soovi korral töö ka ise ära teha. Sama tegime ka blogi artiklitega.

Ajastasime SEO projekti nii, et kui haljastus hooaeg hakkab oleks veebileht märksõnadega nähtav ning täpselt nii ka juhtus. Umbes 5 kuud hiljem kandis juba töö tublisti vilja ning veebilehe külastajate arv kasvas 0st 1,3k-ni!

Siin ka väike tagasiside kliendilt:

“Alustasime Timeffectiga koostööd kuna soovisime igakuiseid Google Adsi arveid vähendada ja olla Googles orgaaniliselt esilehel. Poisid tegid põhjaliku töö, uuendasid meie kodulehte ning tegid kõik vajaliku, et pääseksime Googles pildile. Pool aastat hiljem kandis töö vilja ja meie külastatavus suurenes kordades. Väga suurepärane töö ja mõistlikud hinnad. Soovitan kindlasti⭐⭐⭐⭐⭐

Kui ka sinul või mõnel tuttaval on huvi SEO arendamise vastu või soov luua endale uus koduleht, e-pood või mõni muu äge süsteem, mis ettevõtte igapäeva toimetusi kergemaks muudab võid meiega julgelt ühendust võtta ning jõuame üheskoos kõige parema lahenduseni!

Võta meiega ühendus meili teelt: joosep@timeffect.com

Või helista : 53364213

Sarnased artiklid