Aurumees – automaatne päringusüsteem

Hiljuti saime valmis kodulehele nimega www.aurumees.ee. Algul soovis klient ainult uut veebilehte kui peatselt läks asi veelgi põnevamaks. Lisaks veebilehele tegime Aurumehele täiesti automaatse päringusüsteemi.

Aurumees.ee on Eestis üks võimekamaid puhastusteenuse pakkuja, kes pakub nii tänavakivi, katuse kui ka fassaadi puhastust. Tänu kvaliteetsetele ja uutele kuumavee aurupesuritele suudetakse mustus eemaldada lausa kivi pooridest. Tulemuseks saab klient endale sügavpuhastatud ja pikaajaliselt kestva kauni kivi.

Automaatne päringu süsteem andis aurumehele vabaduse teha tööd ning enam ei pea päringutele igapäevaselt käsitsi vastama.

1. Inimene valib endale sobiva teenuse

2. Seejärel saab valida ta endale paketi (kuld, hõbe või pronks).

3. Seejärel tuleb lisada ka projekti suurus ruutmeetrites ning samuti

saab valida soovitavad puhastusjärgsed lisateenused.

4. Seejärel tuleb kaks eri emaili. Üks läheb kliendile ja teine aurumehele. Mõlemad emailid on veidikene erinev. Email sisaldab kogu projekti maksumust ja seletust see juures.

Kui ka sinul või mõnel tuttaval on soov luua endale uus koduleht, e-pood või mõni muu äge süsteem, mis ettevõtte igapäeva toimetusi kergemaks muudab võid meiega julgelt ühendust võtta ning jõuame üheskoos sinule kõige parema lahenduseni!

Võta meiega ühendus meili teelt: joosep@timeffect.com

Sarnased artiklid