Kuidas purjetada igakuu 36 000 külastajani vaid 12 kuuga?

Kuidas purjetada igakuu 36 000 külastajani vaid 12 kuuga? ⛵️

PS: Kui võtame praegusest hetkest 6 kuud tagasi siis leiame ennast kohast kus igakuine traffic oli alles natukene üle 8000.

Toome ülevaate ühest meie enda SEO projektist. Märgime kohe ära, et sellise ägeda numbri taga on terve meeskond, raske töö ning täpne ja põhjalik planeerimine.

Alustasime infoviking.ee optimeerimist ligikaudu 12 kuud tagasi ning sellel ajal oli veebilehe igakuine külastatavus ca 1000. Panime paika plaani ning hakkasime vaikselt tööle.

Suundasi kuhu poole pürgida oli mitmeid, kuid üldjoontes sai rõhk pandud reisimise ja turismi valdkonda. Leidsime üles vajalikud teemad mis hakkaksid nö trafficu mägesid liigutama, tegime korraliku struktuuri, kavad ning hakkasime pihta.

Veel vaatasime millised märksõnad on hooajalised ning millised meie jaoks kindlasti olulised on.

Jagasime projekti kuude kaupa ära. Igal kuul oli meil kindel plaan mida me optimeerima peame, mis teemadest kirjutame, kuidas linkide ehitamine tuleks teha jpm. Kõik see viis selleni, et artiklid hakkasid ükshaaval Googles esilehel pürgima ning inimesed meid märkama.

Üks oluline asi, mida sellisel lehega järgida tuleb on strateegia ning kavandamine. Postituste rohkus tähendab seda, et kõikide positsioonide üle peab olema hea ülevaade. Ilma selleta ei jõua kaugele!

Näiteks: meil käib siiamaani vanade postituste optimeerimine ja parandamine.

Ütleme nii, et töö ei peatu kunagi.

PS: jälgi teekonda täpsemalt www.infoviking.ee lehel.

Kui ka sinul või mõnel tuttaval on huvi SEO arendamise vastu või soov luua endale uus koduleht, e-pood või mõni muu äge süsteem, mis ettevõtte igapäeva toimetusi kergemaks muudab võid meiega julgelt ühendust võtta ning jõuame üheskoos kõige parema lahenduseni!

Võta meiega ühendus meili teelt: joosep@timeffect.com

Või helista : 53364213

Sarnased artiklid